kwiaciarnia

Prowadzisz kwiaciarnie online? Kilka porad dla Ciebie

Stwórz viralowy filmik, w którym pokazujesz bukiet kwiatów dostarczony do czyjegoś biura. Osoba, która otrzymuje kwiaty jest zachwycona i zaskoczona, ponieważ nadawcą jest jej mąż, który aktualnie przebywa w innym mieście.
Stwórz wirusową kampanię marketingową, w której oferujesz darmowe kwiaty osobom, które udostępniają Twoje posty na Facebooku.
Stwórz serię inspirujących ilustracji o tematyce kwiatowej i opublikuj je w mediach społecznościowych. Użyj hashtagu #kwiatyonline, aby promować serię.


Kwiaty przez Internet


Stwórz wirusową kampanię marketingową, która promuje korzyści płynące z korzystania z usługi Kwiaty online. Kampania powinna brzmieć coś w stylu „Kwiaty dla każdego” i skupiać się na tym, jak Kwiaty udostępnia kwiaty osobom, które w innym przypadku nie miałyby do nich dostępu. Kampania mogłaby zawierać konkurs, w którym ludzie zgłaszaliby swoje zdjęcia z kwiatami, a najlepsze zdjęcie wygrywałoby bukiet kwiatów dostarczony przez twoją kwiaciarnię internetową.
Stwórz blog, który oferuje porady i inspiracje na temat dekorowania domu kwiatami. Posiadać sekcję dla projektantów wnętrz, aby podzielić się swoimi pomysłami i sukcesami. Blog może być wykorzystany do zwiększenia naszego SEO, jednocześnie tworząc okazję dla nas, aby uzyskać bezpośrednie wejścia do twojej kwiaciarni internetowej.
Stworzyć kanał YouTube, gdzie będziesz umieszczać tutoriale , jak udekorować dom kwiatami czy propozycje bukietów na różne okazje. Kanał może też służyć do prezentacji nowości w kwiaciarni oraz do ogłaszania konkursów.

kwiaty

Author: admin